streda 18. marca 2015

Je EOS naozaj zázrak?

Všade naokolo čítate o Eos balzamoch na pery, každý si ich fotí a dokonca sa o ne aj súťaží.Je to ale naozaj taký zázrak?

Ja som vyskúšala Eos s vôňou granátového jablka a maliny.Tento balzam je pomerne dosť drahý, na internete sa pohybuje v cene okolo 7-10 €, záleží od vône. Ako prvé by som poznamenala, že cena je neprimerane vysoká. V Amerike, z kadiaľ tento balzam a značka celkovo pochádza, stojí niečo okolo 2 dolárov (menej ako 2 €).
                                          foto:internet

A teraz k samotnému balzamu. Má unikátne balenie, ktoré nemá žiadna iná značka (alebo o nej neviem). To však nie je praktické v niektorých situáciách. Keď som si ho chcela zobrať do listovej kabelky, nemohla som , pretože vďaka svojmu tvaru vytváral v kabelke škaredú "vydutú guľu" :D. Ale to by som mu odpustila,pretože listové kabelky nepoužívam každý deň.Čo sa týka vône, tá je naozaj krásna. Nestretla som sa s nejakým produktom na pery, ktorý by tak pekne voňal. Keď sa zameriam na svoju funkciu, hydratuje tak priemerne. Veľmi dobre sladko chutí :D takže ho nevedomky rýchlo zjete :D Ale, nie je to žiaden zázrak. Svojou funkciou je ako bežné Labello . Dosť rýchlo sa míňa, pretože po mesiaci používania mám už 3/4 spotrebovanú a to ho nepoužívam každý deň. Takže je na vás, či chcete vyhodiť peniaze za produkt s peknou vôňou, chuťou a balením , keď ho podľa mňa nahradí aj akýkoľvek iný produkt na pery. Čo si o ňom myslíte vy?

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena