štvrtok 19. marca 2015

Obľúbené výrobky za marec ♥

Rozhodla som sa, že zavediem na tento blog novú rubriku, a to obľúbené výrobky. Budem sem pridávať produkty, ktoré som si za daný mesiac obľúbila najviac , prirástli mi k srdcu a používala som ich najčastejšie.

Dnešný článok bude o telovej , ale aj dekoratívnej kozmetike, ktorú mám doma už nejaký čas , používam ju najradšej.Reč je o tomto + jeden na záver ako bonus :D !

Ako prvým začnem šampónom od značky Carpathia. Je to šampón, ktorý obsahuje výťažky z lopúcha, žihľavy a mäty a je proti lupinám.Má takú prírodnú vôňu, ktorá nie je zrovna najlepšia. Obľúbila som si ho preto, lebo mám po ňom vlasy krásne lesklé, objemné bez lupín. Okrem toho mám pocit, že vydržia o 1 deň dlhšie pekné. Ja teda určite odporúčam  :) cena je okolo 2,50€ /300ml.

Teraz na striedačku sa presuniem k dekoratívnej kozmetike.Konktérne ide o set na obočie od značky Gosh. Mám ho doma už niekoľko mesiacov a je fakt skvelý! Ja používam kombináciu najtmavšieho a stredného tieňa. Čo je na ňom skvelé je, že má odtiene ,ktoré majú studený podtón a teda nie je do oranžova. Výborne sa s ním pracuje :) zoženiete ho vo Fann parfumérii za asi 7€.


A teraz opäť k vlasom.Ausie 3 minute miracle reconstructor. Túto značku môžete kúpiť v Dm drogériách. Majú celú radu produktov na vlasy. Ja som vyskúšala tento kondicionér na vlasy. Má typicky žuvačkovú vôňu, ktorá je cítiť aj dva dni po umytí vlasov.Vlasy sa po ňom krásne rozčesávajú a sú krásne lesklé. Mne naozaj vyhovuje :) Cena je 5,90€ /250ml.


Báza pod make up Dermacol satin base. Je to silikónová báza,ktorá sa používa pred nanesením mejkapu. Má za úlohz vyplniť póry , vyhladiť pleť a zaručiť dlhšiu výdrž. Všetko splňuje. Pleť je potom zamatovo jemná a viditeľne hladšia. Dlho som nad ňou uvažovala, práve kvôli cene, ale je super :) Cena za 15ml  je okolo 8€, ale vystačí na veeľmi dlho.
  Pri nanášaní mejkapu bežne používam kozmetické štetce. Na ich očistenie a dezinfekciu som si obľúbila prípravok od značky Ebelin. Po nastriekaní na štetce je pomerne dosť cítiť alkohol, ale keď sa vyparí ostane len vôňa.Veľmi príjemne potom voňajú štetce a sú naozaj čisté :)
Pena do kúpeľa od značky Avon Dark orchid and raspberry ma naozaj očarila. Mám od Avonu viacero druhov pien do kúpeľa,ale táto zatiaľ nemá konkurenciu. Tá vôňa je božšká ! Urobí krásnu bohatú penu a nevysušuje pokožku , takže čo viac chcieť ? :) 
Sprchový gél od značky Fa.Priznám sa túto značku veľmi neobľubujem, ani neviem prečo. Nejako ma neočarila a toto je jediný výrobok, ktorý od nej doma mám. Je to krémový sprchový gel s vôňou kokosu a čokolády. Tí čo ma poznajú vedia, že to je pre mňa neodolateľná kombinácia vôní. Rozhodne odporúčam očuchať :D 

 Bonus na záver :D 
Arganový olej na vlasy Nashi.Je to moja stálica, používam ho už viac ako rok a pol a ešte stále som ho neminula. Má pomerne dosť silnú vôňu ,ktorá sa nemusí páčiť každému, ale ja ju milujem! :) Po umytí , dám do suchých vlasov tri pumpičky tohto oleja. Zároveň ho používam aj pred žehlením vlasov, lebo som niekde čítala, že sa najlepšie vstrebe do vlasov pri pôsobení tepla (neviem či to je pravda ale mám po tom vlasy krásne :D ). Nie je to lacná záležitosť a sama som váhala či chcem vyhodiť toľko peňazí za olej, ale používam ho viac ako rok a pol , takže sa to oplatilo. Cena u kaderníčky za tento olej bola 23€, ale ako som počula dá sa zohnať aj lacnejšie :)

Aký výrobok ste si obľúbili v poslednom čase vy? Môžete komentovať aj hneď pod týmto príspevkom , bez prihlasovania ako Anonymný používateľ. Teším sa na vaše odporúčania :) 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena