nedeľa 15. marca 2015

Recenzia riasenky Rimmel, Gosh, Essence, MUR

Ahojte :) dnes to bude článok o špirálach na riasy. Moje riasy sú krátke, takmer neviditeľné , pokiaľ sú nenalíčené. Vyskúšala som už veľmi veľa špirál , ale ukážem vám tu len niektoré, ktoré mám momentálne doma :)
Najstaršia z týchto špirál je Rimmel sexy curves.Priznám sa, že som si ju kúpila hlavne kvôli obalu, ktorý je fakt pekný. Má silikónovú kefku veľmi špecifického tvaru. Ja osobne uprednostňujem silikónové , pred tými obyčajnými. Keď som ju prvýkrát vyskúšala , mala som od nej dosť veľké očakávania, lebo bola pomerne drahá (asi 8€). Bola veľmi mokrá až tak, že po nanesení riasy úplne zlepila, nevytočila, no hrozné! Mám ju doma už asi rok a pol a nedávno som si povedala , že ju vyskúšam znova. Za ten čas už dosť vyschla, čo jej ale rozhodne pomohlo! Teraz robí veľmi pekný efekt, dobre sa s ňou pracuje :) škoda, že nebola taká od začiatku :( Ten ošúchaný obal si nevšímajte, fakt ju mám doma pohodenú už dlho :D 

Potom som si kúpila riasenky od Essence - bolo to dvojbalenie. Obe majú názov Get big Lashes. Obe majú klasickú kefku,ktorá je na môj vkus až príliš veľká. Tá v čiernom balení, je o niečo užšia, čo mojim mihalniciam vyhovuje oveľa viac. Myslím si , že rozdiel medzi nimi je dosť viditeľný.
                                  
Fialová Essence
Ako môžete vidieť, minimálny výsledok. Nenatočí, nezahustí, nepredĺži.
Čierna Essence.
Výsledok oveľa lepší, natočené, veľmi prirodzené riasy. Po zaschnutí nie sú tvrdé , ale príjemné na dotyk

Ďalšou v poradí je Makeup revolution- Amazing lenghts. Je to špirála prednostne určená na predĺženie rias. Čo splňuje, Robí veľmi prirodzený efekt, predlži, ale nezahustí.Má silikónovú kefku, ktorá je pomerne dlhá a úzka.

Posledná a zároveň moja favoritka je od Gosh - Cathy eyes .Silinónová kefka, veľmi dobre sa s ňou pracuje, oddeľuje , predlžuje , zahusťuje :) skvelá!

Ktorá je vaša naj ? :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena