streda 8. apríla 2015

Balzam na pery REVO

Dnes to bude článok/recenzia na balzam na pery značky Revo. Na prvý pohľad vyzerá podobne ako svetoznáme balzamy Eos. Aký je ? Dozviete sa ďalej.
 Tieto balzamy môžete už čoskoro zakúpiť na stránke www.revobalzam.sk . Čo sa týka obalu, je z umelej hmoty, matný s lesklým detajlom na boku .
 Zo spodnej strany je vyrazený názov Revo a z druhej strany je nálepka. Čo sa týka obsahu, ten je organický a majú ho v rôznych vôňach. Ja som vyskúšala čerešňovú. Na chuť je veľmi sladký , až by som ho zjedla :D
 Balzam je ružovej farby, pri iných vôňach vždy farba balzamu korešponduje s obalom . Samotný však nefarbí a je neutrálny :) Čo sa mi na ňom páči je, že na perách vytvára pomerne matný finish , teda je vhodný aj pre mužov, ktorý nechcú mať lesklé pery. Odskúšala som ho aj čo sa týka hydratácie a tá je veľmi dobrá, pokiaľ ho nezjem vydrží na perách dosť dlho , je veľmi príjemný a pekne hydratuje :)A vôňa? Ten môj čerešňový vonia sladko, úplne ako čerešňové žuvačky Huba buba :D
Za seba odporúčam. Eshop ešte zatiaľ nie je spustený (pokiaľ viem) , takže neviem aká bude cena , ale je to veľmi silná konkurencia Eos- balzamov :) 

3 komentárov:

 1. Tak to je super, miluju tento tvar balzámů, mám hrozně ráda Eos balzámy, takže tyhle určitě také někdy zkusím. Vím, že frčí v usa, tak je super, že jsou už i "tady":)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je veľa podobnych balzamov ako eos co sa týka tvaru :-) mozno budeš poznat aj softlips cube ten idem testovat tiež tak som zvedava aký bude :-)

   Odstrániť
 2. aj tento vyzera teda paradne:))) a čerešňový no mňamka jednoducho

  OdpovedaťOdstrániť

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena