utorok 28. apríla 2015

Chcete začať nosiť výrazné pery ale nemáte na to "odvahu" ?

Ahojte, dnes to bude ďalší zo série "kecacích"  článkov :) Chcela by som trošku rozobrať tému nosenia výrazných rúžov. Poznám veľa ľudí, ktorí majú tento "problém", pretože sa im to páči , ale nevedia ako začať, alebo sa v tom jednoducho cítia zle. Nie som špecialista, ale výrazné rúže nosím takmer každý deň, tak vám dám pár tipov , ako som začala ja :)

Zhruba pred rokom , možno o niečo viac, by som si na seba nikdy nedala červený alebo fialový rúž, ale potom TO prišlo. Veľmi sa mi to páčilo na iných blogerkách , nechápala som , ako to môžu nosiť dennodenne a cítiť sa v tom úplne v pohode :). Ja som začala s telovými rúžmi, tie som nosila úplne v pohode a cítila som sa v nich fajn. Potom som si kúpila o trošku výraznejšiu telovú farbu, tzv.staroružovú. Je dobré začať postupne, málokto si na seba dá hneď mŕtvolnú alebo jačavo červenú farbu a je s tým úplne v pohode :D . Ja som teda išla na to postupne. Od staroružovej som sa dostala k jemne lososovej, od tej k ružovej potom som si kúpila trochu iný odtieň ružovej a tak to išlo :).Vždy , keď som si zvykla na tú konkrétnu farbu tak som kúpila o odtieň -dva sýtejší odtieň.

Ak nechcete investovať do drahých rúžov a skúšate , či sa vám vôbec tá konkrétna farba bude hodiť, odporúčam kúpiť si konturku na pery. Je oveľa lacnejšia a dobre sa s ňou pracuje na začiatok, pretože s ňou urobíte krásnu čistú líniu. Odporúčam konturovacie ceruzky od značky Essence, stoja okolo 1,30€ a sú fakt super :).
Dôležité je, zvoliť správny odtieň podľa toho, akú máte pleť, vlasy atď.Ja som mala doma jeden červený rúž, ktorý sa mi sám o sebe veľmi páčil, ale akonáhle som si ho dala na seba, cítila som sa hrozne a vôbec mi nepristal. Skúsila som o trošku tmavší odtieň červenej a ten efekt bol neskutočný. Vyzeral na mne fakt dobre, a vytvoril mi efekt snehovobielych zubov,čo je ďalšie pozitívum nosenia výrazných rúžov :D
Zhrnutie je teda také, že odporúčam ísť na to postupne, skúšať rôzne odtiene. Najlepšie len tak doma pred zrkadlom a zvykať si sama na seba pri pohľade do zrkadla, Pretože iba keď  sa v tom budete cítiť dobre VY tak vás tak budú vnímať aj ostatní :) !!  

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena