piatok 3. apríla 2015

Krém zo slimáčieho slizu od Lioele - recenzia :)

ÁNO, čítate dobre. Pred nejakým časom, sa mi prostredníctvom stránky www.nightowlsdaily.blogspot.sk dostal do ruky balíček vzoriek, kde bol pribalený aj Intensive Time Reversing snail Cream od značky Lioele.Je to kórejská kozmetika. Málo ľudí pozná kórejské značky kozmetiky, pretože si myslia, že sú nekvalitné. Opak je pravdou a po mojich skúsenostiach so značkami ako Missha, Skin 79,Lioele, Holika Holika ,Nesura a iné, som veľmi rýchlo zmenila názor.Mimochodom na Fb mám stránku Nbeautystyle ,tak sa pridajte a tam pridávam pravidelne nové príspevky :)

Keď som to videla prvýkrát a prečítala si popis, dosť som sa toho obávala. Tento krém obsahuje 67% extrakt zo slimáčieho slizu, ktorý intenzívne regeneruje a hojí pleťové bunky. Obsahuje taktiež kolagén ,ktorý pomáha k redukcii vrások (čo ja zatiaľ nepotrebujem).


Aký bol? 
Veľmi pekne , príjemne voňal. Je takej redšej skôr gélovitej konzistencie. Do pleti sa vstrebe veľmi rýchlo a zanechá ju príjemnú, jemnú na dotyk. Po pár dňoch používania som cítila, že je pleť naozaj jemná a hydratovaná , ale nie mastná. Určite odporúčam vyskúšať :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena