nedeľa 12. apríla 2015

Nákupy a novinky apríl ♥

Apríl , tak ako každý iný mesiac sa nezaobišiel bez nejakých kozmetických nákupov a noviniek. V našich drogériách stále pribúdajú nové produkty a často o nich človek ani nevie. V tomto článku Vám niečo z nich ukážem :)

                             
Ako prvé by som začala tými najnudnejšími vecami a to odličovacie tampóny. Tentokrát som vyskúšala tieto MAXI od Iserre. Túto značku nájdete v Lidli. Keď vyskúšam napíšem viac :)cena okolo 0,70€.
Keď som bola v Lidli prihodila som aj detské vlhčené obrúsky. Ako som už nedávno písala , používam ich pri líčení na očistenie ruky od mejkapu, prípadne na čo potrebujem. Tieto mám už vyskúšané sú veľmi pekne jemne parfumované a nemám im čo vytknúť. Cena je 0,89€.
K jednému časopisu bola pribalená táto micelárna voda od Eucerin Dermato clean .S touto značkou osobne nemám veľké skúsenosti a keďže časopis nebol drahý tak som si to kúpila :) Som na to veľmi zvedavá keďže to je lekárenská kozmetika a podľa toho , čo som pozerala na nete mala by normálne stáť 9,50€. 
Keďže u nás v BB otvorili predajňu Yves Rocher bola soms a tam hneď zaregistrovať, aby som mala členskú kartu. V tomto obchode vám k registrácii dajú kopec kupónov na nákup, nákupnú tašku veľa vzoriek atď. Na jednom z kupónov bola akcia, že k nákupu nad 2€ dostanete špirálu zadarmo. Tak som si po ňu išla :D . Ide to špirálu s názvom Sexy Pulp.
Má klasickú kefku z prírodných štetín v tvare presýpacích hodín. Konzistencia je krémová.Samotné štetinky sú blízko seba takže nezlepuje. Celkom pekne predlžuje a trošku aj zhusťuje. Vytvára na veľmi prirodzený vzhľad. Ako negatívum vidím to, že sa s ňou treba vyhrať aby vytvorila pekný efekt na mihalniciach, ale keď si dáte záležať a nanesiete 2 vrstvy je dobrá :) Takže neodporúčam ak chcete mať krásne mihalnice za 10 sekúnd. Skvelé je , že neopadáva. Ale pri tej akcii, ktorú majú pri registrácii sa určite oplatí :) 
Ďalej tu máme krém na ruky od značky Dove. Tento krém je na trhu už veľmi dlho. Má klasickú čistú peknú vôňu. Pekne hydratuje :) cena :3,90€.
Presunieme sa k novinkám. Prvá novinka, ktorá ma zaujala je tento krém od L´oreal Skin Perfection. Má krásny ružový obal. Ale to nie je až tak dôležité. Sľubuje , že pri dlhodobom používaní zlepšuje kvalitu pleti. Je hydratačný  a sama  ho mám, ale zabudla som ho v Trnave takže vám ho teraz nemôžem pofotiť. Pekne vonia a vytvára veľmi jemnú pleť. Až do rána mám pocit naozaj hydratovanej pleti :) Podrobnejšie Vám o ňom poviem v spotrebovaných produktoch :) Posledným produktom je tekutý rúž od značky Rimmel provocalips. Je to taký istý systém ako pri Dermacol 16h lipcolor.Teda natriete farbu, zaschne to potom aplikujete lesk a malo by to vydržať 16 hodín. Na jednej strane farba a na druhej strane lesk. Neskúšala som ho a moementálne ani nebudem ,kedže mám toho na pery celkom dosť :D Výhodou je cena , je nižšia ako u Dermacolu. Cena je ako kde, ale okolo 5€.
Čo ste postrehli ako novinky v poslednom čase vy ? :) 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena