nedeľa 19. apríla 2015

PUPA Vamp mascara recenzia

Ahojte, dnes to bude článok o špirále, na ktorú som vďaka Vám natrafila :) Je to maskara od značky Pupa. Neviem , či ju všetci poznáte , ale je to talianska značka ( tí čo sú z BB vedia :) ) .
Má krásny strieborný jednoduchý obal. Kozmetiku Pupa poznám už dlho, ale špirálu žiadneho druhu som od nich nevyskúšala. Trošku som sa jej obávala , keď som videla , že má klasickú kefku, ktorá mne v 90% nevyhovuje.
Mám ju v klasickej čiernej farbe. Čo sa týka konzistencie, tá ma prekvapila, lebo je taká hustá a krémová. Nie je vôbec vodová.
Po prvom vyskúšaní som len čumela, ako rýchlo mi dokázala z mojich piatich mihalníc niečo vytvoriť. Skúšala som ďalej a mám ju už asi tri týždne a musím povedať že spoľahlivo vytlačila z používania moju doteraz najobľúbenejšiu od Gosh catchy eyes. 
Táto špirála mihalnice veľmi rýchlo natočí, zahustí a predĺži.Ak nanesiete viac vrstiev , alebo hrubšiu vrstvu môže trochu zlepovať, ale ja som sa s ňou naučila pracovať tak, aby nezlepovala. Je fakt skvelá. Čo odceňujem, že po zaschnutí nie sú mihalnice tvrdé , ale sú príjemné na dotyk. Dobre sa odličuje, ale ak vám v priebehu dňa niečo kvapne do oka pomerne ľahko sa rozmaže. Ja ju ale určite odporúčam pre ten efekt, ktorý vytvára :) Ja som ju kúpila za 5,90€ v akcii, normálne ale stojí okolo 7€. 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena