pondelok 6. apríla 2015

Spotrebované produkty 1

Ahojte :) Dnes vám predstavím produkty, ktoré som za určitý čas vypotrebovala a tak môžem o nich plnohodnotne napísať svoj názor :) Bude to niečo ako recenzia , dúfam že vás tento typ článkov bude baviť :) Inak , tí ktorí nevedia na facebooku mám stránku blogu https://www.facebook.com/pages/Nbeautystyle/466420200176594?ref=hl , takže kto tam nieste pridajte sa :) Vždy tam pridávam aktuálne články, aby vám nič neuniklo :)

Tento mesiac sa mi podarilo vypotrebovať odličovacie obrúsky od značky Balea .Príjemne voňali. Odličovacie obrúsky každý mesiac obmieňam a tieto neboli zrovna najlepšie. Odstránili najväčšiu časť mejkapu (okrem očného), pretože na oči používam osobitné výrobky. Nemôžem však povedať, že by čistili pleť, pretože keď som následne pleť dočisťovala micelárnou vodou, bolo vidieť ešte veľa zbytkového mejkapu, ktorý obrúsky neodstránili. V budúcnosti sak nim možno ešte vrátim , ale na teraz stačilo :) cena je okolo 1,50€ /25ks
Ďalšie vlhčené obrúsky, sú tieto detské Wickies. Detské vlhčené obrúsky rada používam pri líčení, keď mám zašpinenú ruku od mejkapu,alebo potrebujem na rýchlo niečo utrieť. Tieto sú s aloe vera a je ich v balení 72 kusov. Kupujem ich už dlho, pretože sú fakt lacné a na to ,na čo ich potrebujem úplne stačia :) cena je 0,80€/ 72  ks. Mimochodom, kúpite ich v Kauflande.

Tento mesiac mám vypotrebované aj odličovacie tampóniky od značky Ebelin.Tieto boli peelingové a extra veľké. Ako som už v nejakom článku spomínala, mám rada väčšie tampóniky. Tieto boli z jednej strany hladké, z druhej mali malinké výbežky , ktoré majú mať funkciu peelingu. Osobne mi to tam trochu vadilo, pretože pri odličovaní očí mi to bolo zbytočné. Avšak pri dočisťovaní pleti to malo svoje využitie :) Najbližšie určite kúpim hladké, tie mi asi budú vyhovovať viac. Boli dosť hrubé, čo oceňujem. Cena za 35 ks je okolo 1€ (kúpite v Dm)
Presuniem sa k produktom na vlasy. Mám tu spotrebovaný suchý šampón  Frottee od značky Swiss O-par.Je to moje tretie balenie a som s ním veľmi spokojná. Pekne vlasy odmastí , vydržia minimálne o deň pekne umyté a svieže. Po nastriekaní zanechá biely film, čo sa po chvíľke pekne vstrebe . Vôňa je taká do citrusova, mne nevonia , ale plní funkciu :)Obal nič moc. Vytvorí pekný objem :) Kupujem ho v Dm a stojí asi 2,50€.

Krém na ruky od značky Verona asi bežne nezoženiete, ja som ho kupovala v eshope mkprofinails.sk. Má sviežu vôňu grepu a zázvoru a celkom pekný obal. To je ale jeho jediné pozitívum, aspoň podľa mňa. Po chvíľke sa vstrebe a opäť mám pocit vysušených rúk. Nezanechá dlhodobo hydratované ruky.Druhýkrát si ho už určite nekúpim :( 
Mám tu aj jeden produkt z dekoratívnej kozmetiky. Dermacol 18h matt control.Je to báza pod mejkap. Je na silikónovej báze, má udržať mejkap dlho pekný a má vyhladiť póry a jemné vrásky. Čo môžem potvrdiť je , že naozaj pekne vyhladí a zmatní pleť pred nanesením mejkapu. O niečo dlhšie vydrží mejkap pekný, ale 18 hodín to teda určite nie je . Celkovo bola táto báza celkom dobrá :) 
Posledným produktom tohto mesiaca sú šumivé tablety do kúpeľa od značky Yves Rocher.Mala som ich vo vôňach malina a černica.Obe krásne voňali. Zafarbili kúpeľ do ružova. Inak nemali žiadnu inú funkciu :D  Nevysušovali, pekne voňali a bola z toho farebná voda. Ja mám tieto srandy do kúpeľa rada a vyskúšam aj iné vône. Cena za jednu tabletu je 1,20€.

1 komentárov:

  1. Nikus, ja odporucam tie sumive tablety do kupela hruska&karamel, kraasne :)

    OdpovedaťOdstrániť

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena