štvrtok 16. apríla 2015

Viete čo je to SWAP? + moja skúsenosť

ahojte :) dnes to bude taký viac kecací článok :) Medzi blogerkami je to celkom známy pojem , ale veľa ľudí ho nepozná takže vám ho objasním :) Swap je jednoducho výmena balíku. V svete kozmetiky ide o výmenu kozmetických krabičiek. Dobre asi v tom máte zmätok tak idem pekne po poriadku :D

Na stránke www.swaplace.com , sa môžete registrovať. Vyplníte tam svoje údaje, záľuby, koníčky, veci ktoré máte radi ,ktoré nemáte. Na základe tohto si založíte tzv. profil. Na tejto stránke je zaregistrovaných už veľmi veľa ľudí,nielen zo Slovenska ale aj z Čiech a iných krajín. Prostredníctvom tohto profilu, si môžete vyhľadať človeka, s ktorým sa dohodnete,že si kúpite navzájom nejaké veci (podľa vyplneného profilu ). Zadáte si sumu, v ktorej sa chcete pohybovať pri kúpe vecí. Veľakrát ľudia napíšu ponuku, kde vyslovene hľadajú človeka ,ktorý s nimi swap urobí. Zadajú tam, čo by chceli v balíčku mať,sumu, prípadne ďalšie bližšie informácie. Ak sa vám zapáči, môžete ho kontaktovať a dohodnúť sa s ním, že si navzájom kúpite balíček.

Ja som takto pred niekoľkými mesiacmi urobila swap s jednou veľmi milou babou (ak to čítaš Simi ta ťa zdravím :D ). Dohodli sme sa na sume 20€ myslím (aj keď sa to potom trošku posunulo). Prostredníctvom facebooku sme sa skontaktovali a napísali si , čo máme rady, čo nie . Zhodli sme sa na tom, že by sme chceli mať v balíčku nejaké kozmetické produkty, potom nejaké dekorácie alebo bytové doplnky a prípadne nejakú mňamku pod zub. Asi sa pýtate na čo je to dobré ??Swap je skvelý pre ľudí, ktorí chcú skúsiť niečo nové, chcú si spraviť radosť, tým ,že dostanete od niekoho darček (kedže neviete dopredu čo vám tam kto pribalí ). Zároveň ja rada obdarúvam druhých a neskutočne ma bavilo vyberať produkty a skladať ich tak, aby som urobila radosť tomu druhému. Je to príležitosť, ako sa môžeš dostať k produktom ,ktoré by si možno nikdy sama nevyskúšala ,alebo ich u nás ani nemajú (kedže môžeš swapovať aj so zahraničnými ľuďmi) .

Ja to rozhodne odporúčam každému, kto má rád prekvapenia, a rád obdarúva sám seba a aj iných :D. Ja som s mojim swapom bola nadmieru spokojná, bol nádherne zabalený a pri odbalovaní som sa cítila ako na Vianoce. Pripájam pár fotiek z môjho swapu :)


 Toto som kúpila ja :) netreba zabúdať ani na domácich miláčikov !! :)


                                                        A toto som dostala :)
Vyskúšali by ste to niekedy?? :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena