sobota 9. mája 2015

Nákupy a novinky :) ♥

Dnes to budú opäť novinky a nákupy.. tento mesiac som nenakupovala veľa, kedže mám zásoby viac ako veľké , ale pár protuktov sem zaradím.

Tento mesiac som domíňala odličovač na oči od značky Ziaja(recenzia v spotrebovaných produktoch) . Tentokrát som skúsila odličovač od značky Dermacol . Je to taký vodičkový odličovač, nie dvojfázový.Som zvedavá aký bude :) Cena 2,80€.
Ďalší odličovací produkt je táto hubka, alebo ako to nazvať. Je to silikónová vecička, na ktorej sú jemnučké výbežky. Slúži to na odličovanie pleti. Na mokrú pleť nanesiete odličovací gél, alebo mlieko a pomocou tohto to napeníte. Je to veľmi príjemné a zároveň to prekrvuje pleť a je to aj namiesto peelingu. Trochu som sa bála toho, že to bude veľmi drsné, ale tie výbežky sú veľmi jemné takže to naozaj funguje. Som zvedavá , či uvidím nejaký rozdiel po nejakom čase používania. Každopádne je super, že je niečo takéto konečne v našich drogériách. Stálo to 2,49€ v Dm.Kúpila som si suchý šampón od značky Balea.Už som ho mala minulý rok, ale dala som mu druhú šancu. Teraz som domíňala od Shauma a ten bol úplne hrozný, takže som zvedavá na tento. Stojí 2,99€. V Dm.

Balea má novú limitovanú edíciu krémov na ruky. Vyskúšala som tento krém na ruky s vôňou tropického ovocia. Je takej redšej konzistencie :) Viac o ňom v nejakom inom článku. Každopádne stojí okolo 0,80€. :)
Ako sa začalo oteplovať, dostala som chuť zosvetliť trochu moju farbu vlasov. Kedže nie som zástanca odfarbovania vlasov a úprimne sa toho trochu bojím, aby sa mi nezničili vlasy.Táto vecičky od značky L´oreal Sunkiss JELLY je novinka na našom trhu. Ide o gél , ktorý sa nanáša na suché vlasy a následne vyfénuje. Pomocou tepla to pôsobí na vlasy a zosvetlí. Jedno balenie vám vyjde na cca 6 použití a používate ho dovtedy, kým nezískate požadovaný odtieň zosvetlovania. Efekt , ktorý by mal tento gél dosiahnuť, sú vlasy vyťahané od slniečka :) Zatiaľ som ho skúšala iba raz, takže dám vedieť po viacerých použitiach ako to na mňa funguje. Dostať ho v troch odtieňoch, podľa toho aké zosvetlenie chcete dosiahnuť, ja mám č.1 čo je zosvetlenie do svetlohnedej farby.Každopádne to stojí 4,99€.
Moje vlasy sú jemné a bez objemu a tak som už dlho rozmýšľala, že by som vyskúšala nejaký z drahších šampónov. Tento od značky Kerastase cristaliste je na objem a lesk vlasov. Krásne vonia, ale uvidím pri dlhodobom použití čo to urobí s mojimi vlasmi. Značka Kerastase je vysoká rada značky L´oreal , ktorú používajú v kaderníctvach.
V Lidli som natrafila na obrúsky na tvár a ruky od značky Cien. Táto značka je značka Lidla a produkty ,ktoré somod nich vyskúšala doteraz vôbec neboli zlé. Cena je veľmi nízka , ale kvalita je veľmi vysoko. Nedávno som čítala nemecké štúdie, kde porovnávali túto značku s inými značkami rôznych cenových kategórií a skončil na popredných priečkach, takže som zvedavá aké budú tieto obrúsky.Sú s vôňou aloe vera a predávajú ich v štvorbalení za 1,99€.
Ak ešte nie ste na facebookovej stránke https://www.facebook.com/pages/Nbeautystyle/466420200176594?ref=hl , určite sa pridajte aby vám neušli žiadne novinky :) . Ak chcete sledovať aj sériu videí budem rada ak ma budete sledovať aj na Youtube https://www.youtube.com/channel/UCx8op-2WH_VCb9mj_640VJA/videos a za každý odber vopred Ďakujem !! Majte sa pri ďalšom článku resp. videu :) ♥ ♥ 


0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena