streda 13. mája 2015

Oplatí sa investovať do drahého makeupu ? Chanel perfection lumiere velvet

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste vyskúšali značku z najvyššej cenovej kategórie? Alebo len tak, že prečo sú produkty značiek ako Chanel, Estee Lauder, Dior a iné také drahé? Je to iba značkou ? alebo je za tým aj kvalita ? :)

Mala som možnosť vyskúšať tento make up. Mám zmiešanú pleť a často mi mejkapy robia to, že sa začnú veľmi rýchlo lesknúť aj napriek tomu, že si dám púder. Tento makeup, je redšej konzistencie.
Na fotke vyzerá, že je odtieň dosť tmavý, ale krásne sa prispôsobí tónu pleti.Pred každým použitím je nutné, pretrepať ho. Obal je Klasický plastový.

Aj na tejto fotke sa zdá, že je ten odtieň fakt veľmi tmavý ale uvidíte potom , že je akurát :) Má nádhernú vôňu,ktorú som cítila ešte pár hodín po nanesení. Na pleti zanecháva zamatový finish a ja som ho občas ani neprepudrovala, nemala som tú potrebu. Pri práci s ním, treba pracovať veľmi rýchlo, ja som ho nanášala štetcom na mejkap a pomerne rýchlo zasychá. Ako náhle zaschne, už sa nikde nepohne, čo je na jednej strane skvelé, ale na druhej nevýhoda ak sa rady zabávate s mejkapom dlho :)
Čo ma ale na ňom najviac prekvapilo je, že vydrží na pleti celý deň. Používala som ho v dňoch, kedy som vedela, že budem celý deň na nohách a nebudem mať čas upravovať si mejkap. Použila som ho aj keď som išla na svadbu, pretože v ňom som mala istotu , že bude vyzerať skvele aj keď sa spotím. Čo sa týka otierania, keď som telefonovala , otláčal sa , ale oveľa menej ako klasické mejkapy. 

Jedným slovom  je skvelý, ale cena je strašne vysoká. Cena za 30ml je okolo 50€, v akcii možno trochu menej. Keby stál o polovicu menej, určite si ho kúpim znovu, ale túto cenu asi niesom ochotná zaň dať. Ak ste ale ochotné priplatiť si , toto je záruka , že budete spokojné :) 0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena