streda 27. mája 2015

Spotrebované produkty máj ♥

Čaukoo :) ako som tak pozerala na krabicu , do ktorej skladujem spotrebované produkty , tak bola zase po vrch plná :). Prinášam vám ďalšiu recenziu a moje názory na jednotlivé produkty. Keďže ich bude zase veľa tak hneď začnem :)


 Prvý výrobok je odličovač na oči od značky Ziaja. Je to značka pomerne lacná , dosť dostupná. Ja ju kupujem v Kauflande. Tento odličovač očí mám už po niekoľkýkrát a je dobrý. Neštípe v očiach, dobre odlíči. Je to klasický odličovač vodičkový nie olejový a mne veľmi vyhovuje :) Cena okolo 2€.
Ďalší produkt na odličovanie sú tu opäť tieto obrúsky od Balea s vôňou čerešne. Sú také priemerné , odlíčia najhrubšiu vrstvu mejkapu, ale na očiach to musím "druhnúť" preto ich používam len na tvár. Su pomerne suché v porovnaní s inými odličovacími. Mám ešte jedno balenie a teším sa keď ich dopotrebujem a kúpim nejaké iné :) cena za dvojbalenie (nedajú sa kúpiť osobitne) je okolo 2,50€.
Keď sme pri odličovaní mám tu tieto odličovacie tampóniky od My .Sú to maxi odličovacie tampóniky. Doteraz som si myslela, že neexistujú zlé tampóniky, že je to úplne jedno. Ale toto bolo asi najhoršie, spolu s tými o ktorých budem písať neskôr. Neboli úplne jemné, ale to by sa dalo prežiť. Najhoršie bolo, že keď som na ne naliala odličovač, vôbec sa to nechcelo vpiť do vnútra a vyzeralo to ako keby to bolo z igelitu :D som rada, že som sa ich zbavila . Cena asi 0,79€.
Potom som vyskúšala tieto od značky Bel.Pri odličovaní očí sa mi zachytávali jednotlivé vlákna tej vaty z tampóniku na mihalniciach, čo bolo fakt nepríjemné a nechutné :D Už ich tak isto nechcem ani vidieť(škoda že to bolo trojbalenie :D :( ).
Dopotrebovala som aj tento šampón od značky Herbal essences.Mal veľmi pekný obal a krásne voňal po nejakom lesnom ovocí ,alebo také niečo :) Nebol zlý, ale nič špeciálne s mojimi vlasmi neurobil, takže by som si ho už asi nekúpila. Stál asi okolo 3€.

 Vyskúšala som aj tento šampón od Schwarzkopf essence ULTIME.Bola to iba vzorka ,ale potom ako som použila tento šampón ma neskutočne svrbela pokožka hlavy. Nevoňal nejako extrémne a tak si plné balenie určite nekúpim.

Na vlasy som spotrebovala aj tento Aussie 3 minute miracle reconstructor.Ako už asi viete z mojej fb stránky, toto je môj veľký miláčik.Vonia ako žuvačky , pričom vôňa ostáva vo vlasoch aj jeden alebo dva dni.Okrem toho krásne uhládza vlasy, mám po ňom vlasy krásne jemné, dajú sa ľahko rozčesať no skvelé. Určite si ho ešte kúpim.
Jediné čo by som mu vytkla je obal, pretože nemá vrchnák aplikuje sa len pomocou toho , že stlačíte a hneď vám z toho vylezie tá maska.Je to dosť nepraktické na cestovanie, preto som s ním nikdy necestovala, lebo sa to v taške stlačí a hneď sa to vyleje hocikde po taške.Cena je okolo 5€.(kúpite v Dm)
Posledná vec na vlasy je tento suchý šampón od Schauma. Jednoznačne asi najhorší suchý šampón. Čo sa týka funkcie nerobil skoro nič, keď som ho nastriekala viac tak trochu odmastil . Najväčšia nevýhoda je, že vydržal na 4-5 použití, čo nechápem ! Za toto balenie zaplatíte okolo 4-5€ a na 5 použití ? Už si ho určite nekúpim. Aby som nebola taká negatívna tak celkom pekne voňal :D :) 
Mám spotrebovaný ďalší antiperspirant od Garnier. Ako už asi viete, nemám rada tieto spreje, ale strašne sa mi doma nakopili , takže som rada , že sa míňajú. Tento konkrétne mi ani veľmi nevoňal a vydržaô možno pol dňa svieži.
Ďalej tu mám malé balenie tohto sprchového gélu od Body basics.Bol to sprchový gél s vôňou kokosu, ktorá bola úplne úžasná. Veľmi praktické balenie hlavne na cestovanie :) jediná nevýhoda je, že mal veľmi tvrdý obal a keď som ho mala už na spodku, tak sa dosť ťažko dal vytlačiť . Inak skvelý, cenu neviem (dostala som ho ).
Tento BB krém od Skin 79 je super.Tentokrát som ho objednávala z Aliexpressu a pravdepodobne mi poslali nejakú napodobeninu. Použila som ho asi 10x a už sa mi minul, pumpičkovala som asi 10 minút a nič. Pritom originál (z eshopu na SR) mi vydržal skoro rok. Má krásny svetlý odtieň a pekne zjednotí a zakryje malé nedokonalosti :) odporúčam ,ale objednávať z normálnych eshopov nie z ebay a aliexpress ako som to urobila ja :D Alebo možno budete mať väčšie šťastie :) 
Mám tu ešte tieto dve šprály od Essence.Ani jedna z nich nebola veľmi dobrá. Robili veľmi prirodzené riasy, ktoré dosť rýchlo spadli. Nejako extrémne nepredlžovali ani nezahusťovali. Ja by som si ich už nekúpila.
Tento lak od Sally Hanen Insta dri je veľmi diskutabilný produkt. Je to vrchný top coat, ktorý má dodať nechtom lesk a chrániť farebný lak , aby vydržal dlhšie. Krásne sa leskne, rýchlo schne a to fakt rýchlo. Kým si nalakujem jednu ruku tak druhú mám už suchú. Nevýhoda ale je, že keď sa dostanete približne do polovičky balenia, tak tak neskutočne zhustne, že nie je možné ho nalakovať na nechty. Mala som ho už 2x a po polovici som ho musela vyhodiť , lebo nebol použiteľný. Keby nerobil toto tk ho odporučím všetkými desiatimi. Cena okolo 5€.
Tento lak od Maybylline 286 Pink whisper bol fajn, mal dobrý štetček na nanášanie. Akurát je už tiež veľmi hustý a nedá sa s nám pracovať, Kryl tak v dvoch vrstvách ale inak to bola nádherná jemná a čistá farba :)Schol tak priemerne a stál asi do 3€.
Posledný produkt nie je kozmetický, ale bol super tak vám ho sem pridám navyše :D Sú to tieto obrúsky na nábytok na utieranie prachu. Kupovala som ich v Lidl a sú s vôňou jablka. Nádherne voňajú a slúžia :) Sú lacné a skvelé. Majú ešte v druhej variante sea breeze a tie strašne smrdia (ako vôňa do wc) takže tie neodporúčam , ale tieto určite skúste . Na rýchle upratanie prachu ideálne :) a Je to mega balenie 80ks. 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena