pondelok 15. júna 2015

Boj proti čiernym bodkám Essence

Čierne bodky na nose nie sú nič príjemné. Ja som sa rozhodla proti nim bojovať rôznymi produktami, ale teraz vám ukážem ten ,ktorý fungoval najlepšie. Sú to tieto lepiace pásiky na nos od značky Essence.
Jedno balenie stojí 1,89€ (v Dm). V tomto balení máte tri balíčky , teda tri kusy náplastí na nos.
 Každá náplasť je na priesvitnej fólii. Po odlepení si to nalepíte na nos na odlíčenú pleť. Tento pásik necháte pôsobiť asi 10-15 minút (ja nechávam 15) a potom jednoducho odlepíte. Výsledok by mal byť nos zbavený čiernych bodiek a uzavreté pekné póry na nose. Výrobca odporúča používať to každý deň, ja sa priznám, že som to používala asi raz týždenne (niekedy aj menej ).

Ako to je v skutočnosti ?
Po nalepení pásik dosť smrdí :D fakt je to nepríjemné, ale dá sa to prežiť. Mne to z nosa vytiahlo asi tak 50% čiernych bodiek , čo nie je tak úplne zlé. Pri častejšom používaní si myslím, že sa dá pomocou týchto pásikov značne redukovať čierne bodky. Po odlepení bol ale nos oveľa hladší na dotyk. Výsledné stanovisko teda znie : Odporúčam, ale nečakať od toho, že sa vďaka tomu úplne zbavíte čiernych bodiek. Ja som si kúpila druhé balenie a budem to používať, pretože aj zredukovanie čiernych bodiek je pre mňa fajn výsledok :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena