piatok 12. júna 2015

L´oreal Sunkiss jelly

Po nejakom čase používania L´oreal sunkiss jelly , vám prinášam môj názor a pohľad na tento výrobok. Je to gél , ktorý je určený na postupné zosvetľovanie vlasov.

Tento gél sa nanáša na suché vlasy , na požadované miesta . Následne sa vlasy vyfénujú alebo nechajú vyschnúť na slnku. Výsledný efekt by malo byť zosvetlenie vlasov ako od slniečka :) 
 Tento gél stojí do 5€ a jedno balenie vyjde približne na 5x , podľa toho , aké máte vlasy husté a dlhé.
Je to redšej konzistencie, takže sa to dobre nanáša na vlasy. Ja som to použila asi 4x a potom som si dala od zosvetlovania pokoj. Osobne mám pocit, že umývaním vlasov sa časom zosvetlená farba ešte viac zosvetlí.
Čo sa týka poškodenia vlasov, všimla som si , že mám končeky trochu suchšie(obsahuje to malé percento peroxidu!). Tým, že sa vlasy zosvetľujú postupne, viete si to regulovať. Poškodenie vlasov , ale nie je nejaké veľké. Olejček na končeky, alebo maska a vlasy sú úplne v pohode.Vytvára to veľmi prirodzený efekt. Škoda , že sa to dosť ťažko fotí :D V obchodoch máte tri varianty tohto gélu, podľa toho aké máte prirodzené vlasy a aké zosvetlenie chcete dosiahnuť. POZOR!! Je to vhodné len na nefarbené vlasy. A nakoniec už len dodám, že po vyschnutí vlasy krásne voňajú :-)

1 komentárov:

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena