sobota 20. júna 2015

Matrix Total Results Color Care

Ahoj :) odskúšala som maskuna vlasy od značky Matrix a prinášam vám môj názor na ňu. Značka Matrix je kadernícka značka, dostať ju kúpiť v salónoch alebo na internete. Ja som vyskúšala na farbené vlasy.
Táto maska je skôr redšej konzistencie, určite by som ju neradila medzi hutné masky. Balenie 150 ml stálo 5,50€. Po umytí vlasov som si poriadne vyžmýkala vodu z vlasov a naniesla masku asi od polovice vlasov až ku končekom. Prvýkrát som nechala pôsobiť asi 3 minútky, druhýkrát 5 minút, tretíkrát 15 minút... skúšala som rôzne doby pôsobenia. 

Pri výsledku po usušení vlasov som bola veľmi prekvapená. Bohužiaľ nie pozitívne. Končeky vlasov som mala pri každom použití tejto masky (používala som asi 2-3x týždenne) suché, krepovité no hnusné na pohľad aj dotyk. Farba bola síce pekná, ale nemám pocit , že by táto maska vlasy vyživila. Aspoň moje nie. Pri maskách na vlasy , alebo aj obyčajných kondicionéroch som bola zvyknutá na to, že sú vlasy uhladené , lesklé a jemné. Tu sa nedialo ani jedno z toho :( Pozitívum vidím v peknej vôni
a v tom, že sa po použití dali vlasy pekne rozčesať. Po uschnutí vlasov som musela do končekov aspoň 3x naniesť olejček , aby vlasy neboli také hrozné .Takže ja sama za seba , by som si tento druh už určite nekúpila. V ponuke som videla ešte jeden druh na zničené vlasy, ten by som možno ešte skúsila aj keď po tejto skúsenosti nemám veľmi chuť.
Celkové zhrnutie: + krásna vôňa
                                +malé cestovné balenie
                                + vlasy sa ľahko rozčesávali
                               
                               - nevyživovala vlasy vôbec
                               - cena

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena