streda 17. júna 2015

Starostlivosť o nôžky, Scholl velvet smooth + Peo

Ahojte :)  leto je tu , a naše nohy sú oveľa viac viditeľné ako doteraz. Treba im venovať viac starostlivosti ako po celý zvyšok roka. Dnes Vám prinášam odskúšané dva produkty, určené na nohy. 

Ako prvý je tento strojček na obrúsenie suchej kože na pätách a chodidlách od značky Scholl velvet smooth. Tento strojček je na trhu už dosť dlho, ale až teraz je ten správny čas povedať vám, ako v skutočnosti funguje.
Tento strojček funguje na princípe točiaceho diamantového kotúčika, ktorý by vám mal kožu rýchlo obrúsiť a zanechať nôžky jemné a príjemné na dotyk. Zapína sa pomocou otočenia strieborného prúžku.
Dovnútra sa vkladajú 4 baterky. Ako ale funguje? Tento prístroj stojí okolo 30€, čo je dosť. Čakala som od neho veľa, keď bol všade tak reklamovaný a propagovaný. V skutočnosti nie je taký super. Pri brúsení to vydáva pomerne dosť silný zvuk (počuť to aj cez zatvorené dvere). Skúšala som ho používať podľa návodu na suché nohy, skúšala som pritlačiť a naopak aj brúsiť s ním jemne. Môj názor ale je, že to trvá strašne dlho, kým to obrúsi tak , ako si predstavujem. Brúsny kotúčik je dosť jemný. Netrpím na tvrdé ,popraskané päty , takže som len klasický bežný používateľ, ale s týmto strojčekom nie som veľmi spokojná. Jedna noha mi trvá asi 5 minút, čo je dosť veľa (ručne by ste to mali rýchlejšie). Takže za seba veľmi neodporúčam. V ponuke je však ale aj podobný strojček od značky Balea , ktorý je lacnejší a má v sade aj vymeniteľné kotúčiky (v tomto balení bol iba jeden zvyšné si musíte dokupovať). Možno ten bude o niečo lepsí :)

Každopádne k starostlivosti o nohy patrí aj hydratácia. Ja som si v poslednom čase obľúbila tento krém na nohy od značky Peo. Má vôňu mentolu a čajovníkového oleja a teda pekne osvieži.
Je pomerne riedky, čoho som sa dosť bála , ale mne nohy dostatočne hydratuje. Rýchlo sa vsiakne a po chvíli máte nohy jemné , ale nie mastné. Kupovala som ho v Dm a stál okolo 2€ (niesom si istá ). Nie je to typ krému, ktorý by bol hutný , ale mne veľmi vyhovuje a páči sa mi ten pocit po nanesení a vsiaknutí krému . :) 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena