štvrtok 23. júla 2015

Balea olej na pery

Novinka v Dm!! :) Nedávno prišiel na trh olej na pery od značky Balea. Oleje na pery som chcela vyskúšať už dlho, keďže doteraz som vyskúšala vždy len balzamy, pomády a výrobky podobného typu, takže keď som sa o tomto dozvedela hneď som nabehla do Dm.
Zo začiatku som sa trošku bála toho, že to bude taký riedky olej, ktorý vydrží na perách 5 minút a potom zlezie z pier a nebude hydratovať. Tento ma ale fakt prekvapil, pretože je hustý na perách vydrží dosť dlho, možno preto že trošičku lepí. Ale nie je to nepríjemné lepenie :) Čo ma na ňom očarilo je, že nádherne vonia. Je to jemnučká vôňa s kokosovým nádychom ,ktorá mne ulahodila. Chuť to nemá žiadnu :)
Aplikácia je pomocou malej plastovej guličky. Zo začiatku, keď som mala tento produkt nový, mi to nešlo. Ale "rozbehala" som to na ruke a potom už nebol žiadny problém. Za seba určite odporúčam :)Cena je 2,09€

2 komentárov:

  1. Olej som si aktuálne kúpila aj ja brúsila som si naň zuby od doby čo prišiel na trh . Zatiaľ som spokojná ale ten aplikátor je strašný trvalo mi asi dva dni kým som ho ako tak rozbehla . Keby bol Roll On z kovu bolo by to lepšie myslím že by lepšie kĺzal po perách a nezasekával sa ako tento z plastu . :)
    www.bar-bor-ka.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena