štvrtok 30. júla 2015

Diadermine odličovač očí

Ahojte:) nedávno som narazila v Dm na novú značku pleťovej kozmetiky Diadermine. Zaujala ma nielen obalmi, ale aj celkom prijateľnou cenou  :) Tak som vyskúšala a prinášam vám môj názor na tento produkt. Vyskúšala som odličovač očí, ktorý je vodičkový (nie dvojfázový olejový) a to mám ja rada.
Fľaštička je klasická plastová, ale páči sa mi farebná kombinácia. Tento odličovač je modrej farby aj vo vnútri nielen na obale.
Je ho tam 125ml, čo je pomerne málo, ale už ho mám doma niekoľko mesiacov a ešte stále je na dne (nelíčim sa každý deň takže ho nepoužívam každý deň ) . Čo sa týka odličovania, odličuje fajn, aj keď som mala aj odličovače,ktoré odličovali rýchlejšie ako tento. Pri tomto odličovači musíte oči prejsť tampónikom niekoľkokrát, kým sa odlíči všetok mejkap.
Čo je jeho najväčšia výhoda je, že absolútne nedráždi oči. Veľa odličovačov mi dráždi oči, potom ma štípu a mám ich červené ale tento nie. Čo sa týka vodeodolnej linky na oči alebo riasenky, s tým má trochu problém , ale odlíči. Takže to vidím ako priemer, nie je zlý ale už som mala aj lepšie. Každopádne nezavrhujem túto značku a v budúcnosti by som rada vyskúšala niektorý z produktov na pleť, napríklad pleťovú vodu :)  Cena za tento odličovač je niečo okolo 4€. Skúšali ste ho už ??

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena