štvrtok 2. júla 2015

Kérastase cristaliste

Ahojte :) Po dlhšom čase vám prinášam opäť recenziu a môj názor na ďalší produkt. Tentokrát to bude šampón od Kérastase , čo je salónna rada značky L´oreál .
Produkty tejto značky dostať na internete, alebo v niektorých kaderníckych salónoch. Cena sa pohybuje od 10€ vyššie za šampón (môj stál 15,50€, kupovaný v salóne).

 Obal je klasický plastový, pekný. Keď som si kupovala tento šampón chcela som, aby mi urobil objem, vlasy nezaťažil a boli krásne lesklé.To všetko splnil, až na.. Poďme po poriadku :D Šampónu stačí naniesť malinké množstvo a vytvorí bohatú penu ,čo ja mám rada:)Vonia nádherne, neprirovnávala by som to k ničomu konkrétnemu ale vôňa sa fakt podarila. Po umytí vlasov sú vlasy naozaj odľahčené, plné objemu a lesklé. Jediný problém , ktorý s týmto šampónom mám, že vždy keď ho použijem, mám veľmi presušenú pokožku hlavy. Začnú sa mi tvoriť suché lupiny a z toho ma svrbí pokožka hlavy. To je môj problém pri veľa šampónoch a tento mi to robí bohužiaľ tiež.Ak ale nemáte problém s citlivou pokožkou hlavy tak by ste mohli byť s týmto šampónom spokojné. Po použití je ale nutné použiť kondicionér alebo masku , aby ste končeky vyživili :)

Dávkovanie je takéto, vďaka čomu viete naniesť primerané množstvo produktu.Skúšali ste už produkt tejto značky?Ak áno aký ? :) určite mi napíšte do komentáru.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena