streda 8. júla 2015

Macadamia natural oil- Deep repair mask

Ahojtee:) Dlhšie som nepísala , ale sama sa tomu divím,ale nejako nič nestíham :) a keď stíham tak sa mi nechce :D takže som tu opäť a prinášam vám recenziu na masku na vlasy od značky Macadamia. Táto značka sa dá kúpiť na internete, ja som kupovala na www.parfums.sk a stojí 14€(250ml).
Masky a prípravky na vlasy skúšam stále a stále hľadám niečo, s čím by som bola úplne spokojná. Dlhšie som uvažovala nad touto maskou, ale zdalo sa mi to dosť veľa peňazí. Prišiel ten čas,keď som si povedala , že si ju kúpim a objednala som si ju :)
Ako prvé musím vyzdvihnúť nádherný obal, ktorý ma fakt očaril. Prvýkrát som sa stretla s tým, že by maska na vlasy mala krytku proti vyliatiu produktu :) Fakt praktická vec, hlavne na cestovanie.
Táto maska by mala byť hĺbkovo hydratujúca a na veľmi suché a poškodené vlasy.Obsahuje vzácny makadamiový a arganový olej, ktorý by mal pomáhať k zdravo vyzerajúcim a krásnym elastickým vlasom.Používať by sa mala 1-2x týždenne( ja používam 2x).
Táto maska je extrémne hustá, hutná , zatiaľ som sa nestretla s maskou , ktorá by bola takejto hustej konzistencie. Je to super, pretože keď  ju nanášate na vlasy, nesteká a ostane tam, kam ju dáte.Stačí malé množstvo, ja nanášam asi od polovice vlasov smerom ku končekom. Nechávam pôsobiť menej , asi len 5 minút (v návode píšu 7-10 minút ,ale ja to neviem nikdy vydržať :D ) a potom zmyjem. Maska nádherne vonia. Ak som niekedy o niečom povedala, že to vonia krásne:D tak toto vonia ešte tak 5x krajšie. Naozaj krásna vôňa , ktorú cítite aj deň po umytí vlasov. Keď  som použila túto masku, ľudia sa ma sami od seba pýtali , čo používam na vlasy, že ich mám také zdravé a pekné ( a to bolo len vďaka tejto maske :D ).Naozaj vlasy krásne vyživí , ostanú lesklé a krásne voňavé. Ja ešte osobitne používam aj olejček do končekov (zo zvyku :D ). Čo sa týka mojich vlasov, mám končeky suché, ale inak mám vlasy jemné , takže neviem ako by fungovala pri ťažkých hrubých a veľmi zničených vlasoch, ale na mňa funguje perfektne! :) odporúčam.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena