sobota 5. septembra 2015

Juvena skin energy aqua recharge gel

ahojte :) je sobota a ja mám trochu času nazvyš tak som si povedala,že napíšem nejaký článok. Tento bude o kréme resp. géle na tvár . Už dlho som chcela vyskúšať značky z parfumérií aby som mohla vyskúšať kvalitu a porovnať to s produktami z drogérie. Odrádzali ma ceny, ktoré sú niekoľkonásobne väčšie. Nakoniec som to skúsila a kúpila si krém na tvár od značky Juvena.
Chcela som krém, ktorý bude v horúcich letných dňoch ľahký, nebude mastný , ale zároveň hydratuje pleť. Tak som si kúpila tento. Nebudeme si klamať, zaujal ma aj svojim nádherným obalom. Ako druhé som sa zamilovala do jeho konzistencie, ktorá je naozaj ľahká, gélovitá , stačí minimálne množstvo na celú tvár. 
Tento krém okrem iného nádherne vonia - je to taká čistá príjemná vôňa , ktorú si zamiluje podľa mňa každý. Ak sa mám priznať, bála som sa toho, že keďže je tá konzistencia taká ľahká , že nebude dostatočne hydratovať, ale obavy boli zbytočné. Naozaj aj malinké množstvo krému pleť hydratuje, je potom jemná, rozžiarená.
Na obale píšu, že je vhodná v hrubšej vrstve aj ako maska na tvár, ale to som osobne nesúšala, lebo mi je ľúto míňať tento krém v takom množstve :D 
Naozaj som z neho nadšená a odporúčam všetkým.Ráno keď sa prebudím prebehnem si pleť pleťovou vodou , nanesiem malinké množstvo tohto krému chvíľku počkám a nanášam mejkap. Mejkap sa na tom vôbec nedrolí, ani nezlieza, čo sa mi stávalo pri niektorých iných krémoch. Naopak pleť po ňom vyzerá fakt krásne.
Úprimne sa obávam toho, keď sa mi minie, lebo sa stal mojim veľkým miláčikom :) 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena