štvrtok 3. septembra 2015

Letný Dm box


Ahojtee :) neviem či viete, ale Dm drogéria z času na čas urobí Dm box. Je to krabička plná produktov, v hodnote asi 18€, ktorú si môžete kúpiť na predajni za symbolickú cenu 5€. Predtým sa pomocou formulára musíte zaregistrovať a keďže je limitovaný počet boxov musia vás vyžrebovať. Mne sa podarilo Dm box získať a prinášam Vám recenziu naň. 
 Dizajn krabičky sa mi veľmi páči :) na prednej strane je vytlačené v 3D forme Dm. Vnútro je bodkované. Zatiaľ sokm tejto krabičke využitie nenašla, ale časom určite nájdem :)
Aké boli produkty? Vždy treba vopred rátať s tým, že nemusíte byť s obsahom spokojní. Je to mačka vo vreci, ale našťastie 5€ nie je veľa.Čo sa týka obsahu som bola trošku sklamaná, pretože v predošlých boxoch bolo produktov o niečo viac tak som mala veľké očakávania.
Produkt č.1 Pantene pro-V kondicionér 
              č.2 Bionsen deodorant
              č.3 Fa magic Oil sprchový gél
              č.4 Sérum na pleť Nivea s Q 10
              č.5 Swissdent profi zubná kefka
Všetky produkty z tohto boxu využujem, sérum proti vráskam nie, ale ten som podarovala mamine :) Sprchový gél som už skúšala a krásne vonia. Kondicionér využijem a deodorant mi dosť smrdí a ja osobne guličkové deodoranty veľmi nemám v láske , takže uvidíme. Zubná kefka, tá sa zíde vždy, aj keď som zvyknutá na Curaprox a tie používam už niekoľko rokov :) Celkovo by som Dm box ešte v budúcnosti určite vyskúšala, ale tento ma až tak nenadchol, ale ani neurazil :) Mali ste ho niekto ? Čo naň hovoríte ?

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena