nedeľa 18. októbra 2015

Collistar pleťové mlieko+tonizačná voda

Ahojte :) po dlhom skúšaní vám prinášam môj názor resp. recenziu na produkty od značky Collistar. Táto talianska značka je dostupná v drogérií Fann. V lete som si kúpila toto duo produktov na pleť, pretože som chcela vyskúšať rozdiel medzi drogériovou pleťovou kozmetikou a parfumérkovou. Zvolila som toto duo , ktoré pozostáva z pleťového čistiaceho a odličovacieho mlieka a tonizačnej vody.

Tento druh je určený proti starnutiu, ale ja som ho používala a nič sa nestalo :)  teda vlastne ..stalo :D ale o tom až neskôr.


 Ako pozitívum vidím veľké balenia ( 400ml), ktoré cenovo vyšli pomerne dobre, porovnateľne s niektorými značkami v drogérii.Čo sa týka obalu, ten vyzerá luxusne :) Začnime ale pleťovým mliečkom. Tento produkt bol výborný. Nanáša sa na navlhčenú pleť , rozmasíruje na pleti a zmyje vodou  . Môže sa použiť aj na oči a ich odlíčenie a absolútne neštípe a skvele odlíči. Osobne som nikdy nemala rada mlieka na oči, pretože mi to bolo nepríjemné, štípali ma a mala som potom ešte hodinu rozmazané pred očami. Toto je zatiaľ jediný produkt , ktorý mi to nerobil. Pleť aj oči skvele odlíčil bez podráždenia:)


 Presuňme sa k pleťovému toniku. Používala som ho v kombinácii s pleťovým mliekom na dočistenie pleti. Bolo veľmi príjemné , pleť dočistilo a ukľudnilo :) Tak isto som ho používala aj na prípadné dočistenie očí a vôbec neštípal v očiach. Toto tonikum som si veľmi obľúbila aj preto, lebo pleť po ňom ostávala hydratovaná , nelepila a bola naozaj skvele osviežená. Oba tieto produkty majp jemnú nevtieravú vôňu , ktorá nenadchne , ale ani neurazí.

Celkovo vidím oba produkty veľmi pozitívne a určite vyskúšam aj iné parfumérkové pleťové produkty :D Pre moju peňaženku to síce nie je bohviečo ale čo už.. :D

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena