piatok 30. októbra 2015

Nové prírastky Gosh a Dermacol ♥

Ahojte :) Dnes Vám prinášam článok o mojom novom prírastku do kozmetickej zbierky. Možno ste si už všimli ale dosť si fičím na rúžoch na pery. Doma mám už z hádam z každej farby aspoň jeden odtieň. Tento mesiac som chytila opäť mániu používania rúžov, neviem čím to je... asi tou jeseňou :D Každopádne vám ich ukážem a poviem vám, aké sú :)

Prvý nákup , ktorý som urobila bol 2v1. Chcela som si kúpiť matný telový rúž. Krásna jesenná farba, povedala som si. Vošla som do Fann parfumérie ,rozmýšľala som nad kúpou rúžu od značky Gosh , pretože som ešte v zbierke žiaden nemala. Tak som našla kolekciu matných rúžov. Nemajú tam veľmi veľký výber, asi len 10 odtieňov. Vybrala som si tento krásny telový rúž, ktorý ide mierne do hneda. Keď ku mne prišla predavačka povedala mi, že majú akciu , že na rúž od Gosh je zľava 20% a ak si kúpim druhý, na ten je zľava 50%.No nekúp to ! Tak som si samozrejme vybrala dva :D..
Prvý je v odtieni Antique 003 . Je naozaj matno matný. Na perách vydrží veľmi veľmi dlho a pri pití alebo jedení a odtláča iba minimálne. Prežil so mnou na perách celý večer a aj potom bol v schopnom stave :) Na perách mierne vysušuje, ale nie je to nič strašné. Väčšina matných rúžov trošku vysušuje s tým treba počítať.

Druhý rúž som si kúpila vo výraznej slivkovej farbe v odtieni Plum  (kto by to bol povedal , že slivkový odtieň bude mať názov plum.. :D ). Je to sýta farba, ktorá v samotnom rúži vyzerá takmer ako čierna. Po nanesení na pery je výrazne fialová , čo sa mi veľmi páči. Ak nechcete mať takú intenzívnu farbu, stačí dať rúž v jemnučkej vrstve, alebo naťupkať na pery :) Tento odtieň mi pripomína zmes lesného ovocia a to ja môžem !! :) Je skvelý, aj keď viem, že nie pre každého.
Za dva rúže som v tejto akcii teda zaplatila 9€, čo si myslím , že nie je vôbec strašné . Každopádne ak zháňate matné rúže, ktoré dlho vydržia vyskúšajte tieto :)

Ďalší rúž, ktorý som si kúpila je taktiež telový. Chcela som telový, ktorý bude hydratovať, môžem ho hocikedy pretrieť počas dňa , bude na perách príjemný. Keď budem jesť, stratí sa prirodzene. Zvolila som rúž od značky Dermacol Lip seduction. Je to hydratačný rúž, ktorý sa otvára klikacím systémom. Kto to nepoznáte , funguje to tak, že zo spodku kliknete a rúž sa vám tým otvorí. Je to podľa mňa trošku nepraktické, pretože keď ho máte v kabelke a niečo vám pritlačí zo spodku rúžu, ľahko sa vám stane, že sa otvorí. Celkovo sa mi obal veľmi páči a vyzerá luxusne. Farba mi dokonale sedí a povedala by som , že to je farba mojich pier ale krajšia.
Tento rúž stojí v normálnej cene do 5€, ja som vychytala zľavu za 3,50€ . Skúšali ste už niektorý z týchto rúžov? Aký je váš obľúbený na jeseň ? :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena