piatok 23. októbra 2015

Skvelé novinky za super ceny ! ♥

Ahojte :) Dnes vám prinášam článok o novinkách , ktoré sa objavili v našich drogériách . Nebudem vám ich tu predstavovať všetky, predstavím vám trojicu TOP produktov, ktoré som si obľúbila. Keďže ide o drogérkovú kozmetiku, nebude to nič , čo by zruinovalo vašu peňaženku :) Ale poďme rovno na to.

Už dlhšie som zháňala dobrý korektor pod oči, resp. na rozjasnenie pleti. Mám doma veľa tyčinkových prípadne krémových korektorov, ale do mojej zbierky chýbal tekutý korektor.Tento korektor od značky Catrice liquid camouflage nájdete v Dm drogérii (po novom myslím ,že aj v Teta). Je to vysoko krycí korektor, ktorý sa aplikuje pomocou penového aplikátoru (ako u leskov na pery). Je úžasný, tým ako kryje, ale akonáhle ho zapracujete prstami , hubkou či štetcom splynie s pleťou a ani ho nevidíte. Výrábajú ho v dvoch odtieňoch môj je ten tmavší, pretože svetlejší sa mi zdal už dosť mŕtvolný.Každopádne , ak potrebujete zakryť nedokonalosti alebo chcete pleť rozjasniť tento korektor je na to ako stvorený ! :) Cena je 3,79€.

 Ďalčím produktom je farebný gél na obočie od Essence- Make me brow. Značku Essence som nikdy nemala v láske, ale v poslednom čase ma prekvapuje ptoruktami, s ktorými ide na trh. Tentokrát vyrobili farebný gél na obočie , ktorý vám obočie zafarbí, zafixuje a viete ním jemne korigovať tvar :) Aplikuje sa pomocou mini kefky(ako zmenšenina kefky od špirály).Podobný gél mám už aj od L´oreál (je niekoľkonásobne drahší ) a urobí rovnakú službu. Tento gélik sa vyrába v 2 odtieňoch pre blondýny a brunetky. Ja mám tvamšiu variantu. Stojí 2,79€ a odkedy ho mám používam ho každý deň. Obočie vydrží od rána do večera krásne a prirodzené.
Posledný produkt je taktiež od Essence a je to lesk na pery. Nikdy som ich nemala rada, ale tento je fajn. Je veľmi dobre pigmentovaný a príjemný na perách. Vydrží pomerne dosť dlho a podľa mňa vyzerá úžasne. Nemá v sebe žiadne trblietky ani shimmer je to iba čistá farba. Rýchlo som si ho obľúbila :) Stojí 2,79€ a je vyrábaný v 3 alebo 4 odtieňoch , pričom ja mám ten najsvetlejší :)
Na tejto fotke som použila všetky tri produkty : Catrice liqiud camouflage, lesk na pery od Essence a obočie mám upravené gélom Make me Brow.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena