nedeľa 27. decembra 2015

Jednoduché matné líčenie

Ahojte :) pripravila som si pre vás líčenie v odtieňoch hnedej, ktoré mimochodom sú moje obľúbené . Celé líčenie sa bude niesť v matných farbách , či už na perách alebo na očiach. Priznám sa, že tiene nenosím často , ale toto je varianta, ktorá sa mi veľmi páči a aspoň trošku ozvláštni každodenný mejkap. Tak poďme na to :)

Na pleť som použila mejkap od Revlonu (color stay), ktorý je určený na suchú a normálnu pleť. Ja mám zmiešanú pleť, ale aj mne zvýrazňoval suché miesta. Aj také o ktorých som netušila , že ich mám. Každopádne je to len prvý dojem , takže uvidíme časom :) . Pod oči som použila korektor od Catrice (liquid camouflage)a zmatnila som pleť pudrom od Essence( all about matt) . Lícne kosti som vykonturovala pudrom od The Balm (Bahama mama) .
Obočie som dokreslila tieňmi z paletky Gosh a zafixovala gélom na obočie od Essence (make me brow).
Líčka som osviežila lícenkou od NARS (super orgasm) . Je to lícenka , ktorá má v sebe trblietky , ale keďže celé líčenie je matné hodilo sa mi sem použiť aspoň niečo rozjasňujúce :) 

Na oči som použila túto paletku od Make up revolution . na celé viečko som naniesla najsvetlejší tieň a rozmazala čo najviac. Potoms om naniesla tak isto tmavší tieň a opäť rozblendila do stratena. Takto som pokračovala až po najtmavšiu farbu, pričom tú som naniesla už len na pohyblivé viečko oka. Do vnútorného kútika oka som naniesla lesklý tieň (v pravo dolu).


Nakoniec som naniesla moju obľúbenú maskaru od Pupa Vamp .
Na pery som nanieslamoju obľúbenú konturku na pery od Essence v odtieni Satin mauve :) 


Toto je hotový výsledok a dúfam ,že sa vám líčenie páči :) Ak áno určite mi napíšte do komentáru :) Ďakujem ! :-*
0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena