streda 13. januára 2016

Avon true color MATTE + ukážky na perách

Ahojte :)  Avon vytvoril novú kolekciu matných rúžov , ktoré mám možnosť odskúšať. Dostali sa ku mne vzorky úplne celej kolekcie , ktorú z tohto matného druhu bude mať Avon na predaj.
        Priznám sa, že od Avonu som často nekupovala , ale toto ma naozaj zaujalo :) . Na výber je 15 odtieňov. Čo sa týka vlastností týchto rúžov, musím povedať, že sú naozaj veľmi príjemné na perách , nanášajú sa dobre. Mám skúsenosti, že niektoré matné rúže sa ťažko nanášajú na pery, lebo sú veľmi suché, ale tieto nie. Pri nanášaní sa pekne kĺžu po perách a po asi 15 minútach akoby zaschnú na perách, vďaka čomu majú výbornú výdrž. Mám odskúšané aj jedlo a rúž to vydržal vo veľmi dobrom stave :)  Naozaj ma veľmi milo prekvapili. Sú dobre pigmentované .Nemám pocit, že by veľmi vysušovali pery. Nebudem tvrdiť , že hydratujú to nie, ale sú na perách veľmi príjemné a nemám pocit pnutia pier. Za seba určite odporúčam.
       Odskúšala som testery všetkých rúžov , avšak potrebujem VAŠU radu. Ktorý si mám vybrať v plnej veľkosti ? Ďakujem za názor, ja som bezradná. Mám pár favoritov , ale zaujíma ma váš názor, takže zaň vopred Ďakujem :) Na nasledujúsich fotkách môžete vidieť jednotlivé odtiene na perách .

2 komentárov:

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena