nedeľa 17. januára 2016

Kozmetika flormar : metalické linky ,matný rúž + lesk

Čaute :) Dnes som si pre vás pripravila môj názor na kozmetiku Flormar, alebo konkrétnejšie na produkty, ktoré som od nich vyskúšala. Objednávala som na stránke www.flormar.cz . Túto kozmetiku možno poznáte najmä vďaka lakom na nechty,ktoré sú dostupné aj v drogériách Teta. Tak isto som vyskúšala aj kontúrky na pery. Inak táto kozmetika v našich drogériách veľmi rozšírená nie je. Bola som veľmi prekvapená aký široký sortiment kozmetiky majú a mrzí ma, že len na internete. Verím, že sa dostane do našich drogériek aj vo väčšom výbere ako doteraz :)

Môžme prejsť k produktom, ktoré som si objednala. Ako prvé by som spomenula tie produkty, s ktorými som spokojná. Sú to metalické linky na oči . Linky nepoužívam často, ale veľmi sa mi páčili tieto, pretože sú nezvyčajné svojou  farbou. Viem, že to nie je šálok kávy každého, ale mne sa tento trend páči. Ak zvolíte zvyšok makeupu jednoduchý , krásne zvýraznia oko. Vyskúšala som dva druhy, jednu v tyrkysovej farbe  a druhú neutrálnejšiu v metalickej hnedej. Mimochodom majú podľa mňa krásny obal , či už samotná krabička sa mi páči alebo aj linky samé o sebe. Poďme ale k samotnému vnútru produktu.Linky sú krásne pigmentované, dobre sa s nimi pracuje a majú nádhernú farbu. Po chvíli zaschnú a vydržia od rána do večera, nerozmazávajú sa . Odličujú sa veľmi ľahko. Mne štetec ktorý majú vyhovuje , dá sa s ním urobiť tenká ale aj hrubšia linka. Podľa mňa sú skvelé a nič im nevytknem.
Cena za jedno balenie je v prepočte z českých korún okolo 7 € .Poštovné sa neplatí :)

Ďalší produkt, ktorý som chcela vyskúšať od tejto značky je rúž. Na výber mali veľa druhov rúžov, matné hydratačné , dlhotrvajúce atď. Ja som chcela vyskúšať supermatný rúž .Objednávka mi prišla pred 3dňami a dnes keď som si pozrela ich stránku, tento rúž tam už vôbec nebol, takže neviem či odvtedy menili stránku, alebo ako je to možné ale nie je tam. Našla som kolekciu supermatte , ale tieto rúže majú úplne iné balenie.
Obal sa mi vôbec nepáči,je staromódny (ale ten nový , čo je teraz na internete vyzerá lepšie ) . O to ale nejde, sklamal ma obsah. Rúže sú superpigmentované , naozaj stačí tenká vrstva a výborne kryjú. ALE  nie sú matné. Sú lesklé , klasicky hydratačné. Neviem prečo ich nazvali matnými , ale matné podľa mňa určite nie sú . Porovnávam s inými matnými rúžmi , ktoré som skúsila.
Neviem či to vidno na fotke, ale vôbec nie je matný a okrem toho mi táto farba vôbec ale vôbec nepristane. (fotka v lavo dolu ) . Cena bola okolo 5 €.

Ako darček k objednávke mi prišiel lesk na pery( viď fotka hore, ten ružový ) .Neviem ako vám, ale mne sa absolútne nepáči. Je to kriklavá ružová, ktorá vyzerá na mne úplne strašne . Nachádzajú sa v ňom trblietky a okrem toho dosť lepí. Musím povedať, že toto naozaj nie je niečo, po čom by som siahla. Pozitívum vidím v peknej vôni.
Celkovo to zhrniem tak, že linky odporúčam sú skvelé . Rúž nie je matný , farba sa mi nehodí (čo je v podstate môj problém) . Lesk nič pre mňa.  A čo vy? Skúšali ste niečo od tejto kozmetiky ? Ak áno čo?Boli ste spokojné ? Ak nie , plánujete si niečo kúpiť :) Rada si prečítam vaše komentáre :)

2 komentárov:

  1. flormar som si všimla v drogérii Teta ale škoda, že tam tieto linky nemajú :/

    OdpovedaťOdstrániť

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena