štvrtok 31. marca 2016

Sleek Matte me - Fandango purple

Ahojte :) už dlhšie tu nebol článok , kedže som sa venovala najmä videám , takže dnes vám jeden prinášam. Bude o ďalšom produkte na pery tentokrát od značky Sleek. Je to značka dostupná na internete . Vyskúšala som od nich tekutý rúž alebo inak povedané lip cream v matnej verzii - odtieň Fandango purple 
 Balenie je jednoduché , matné. Ja som si vybrala dosť výraznú fialovú farbu, je naozaj krásna. Na výber majú niekoľko odtieňov, ale tento som videla na viacerých ľuďoch a vždy sa mi ohromne páčila.
 Aplikátor je penový, ale mám k nemu trošku výhradu. Oproti lipcreamu od Milani je o niečo tvrdší a dlhší, horšie sa mi s ním manipuluje. Nie je až tak príjemný na nanášanie ( nieže by bol nepríjemný ale porovnávam s Amore od Milani ) .
 Po nanesení na pery je lesklý a zmatnie v priebehu asi jednej minúty.Kryje výborne v jednej tenkej vrstve , nemám pocit , že by robil fľaky . Aplikácia je ale o niečo náročnejšia, pretože najmä takýto výrazný odtieň je potrebné naniesť dokonale.
Čo sa týka výdrže a komfortu pri nosení k tomu mám určité výhrady. Po nanesení je pocit na perách fajn, ale po určitom čase začína pery dosť vysušovať. Ak nejete, tak sa nezotrie a drží výborne (4 hodinky bez akéhokoľvek otláčania) , ale po jedle (aj nemastnom) sa začne vytrácať zo stredu pier,čo je pri takejto farbe dosť nevýhoda. Akonáhle chcem tento produkt doplniť do stredu pier , aby to vyzeralo opäť reprezentatívne, tak sa mi to začne droliť. Takže jediné čo môžem urobiť je, že ho úplne zotriem (ide to aj odličovacím obrúskom ) a nanesiem odznova. Každopádne nie je to pre mňa až taký príjemný produkt, kvôli vysušovaniu . Stále mám potrebu oblizovať si pery , aby neboli také suché. Ak by som to porovnala s lipcreamom od Milani , tak za mňa určite Milani vedie :)  Aký máte názor vy ? 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena