sobota 2. apríla 2016

Dm box marec 2016

Ahooj :) Všimli ste si , že Dm drogéria nedávno losovala ďalších šťastných výhercov Dm boxu ? Priznám sa, že vždy , keď je tá možnosť získať produkty za viac ako 18€ iba za 5 € v krásnej darčekovej krabici, tak sa prihlásim. Bohužiaľ sa mi podarilo Dm box vyhrať iba raz (alebo dvakrát ?? :-D ).. Každopádne, v tomto článku Vám ukážem , čo sa v poslednom Dm boxe nachádzalo. Ja som ho nevyhrala, ale moja skvelá kamoška, mi ho pofotila, takže aspoň takto ho môžete vidieť aj VY!
Obal hodnotím veľmi kladne, kvety pripomínajú jar takže super. Hodil by sa mi do izby... :D Teraz uz poďme k obsahu. Box bol plný produktov na vlasy, telo + voňavka. Produkt, ktorý sa mi páčil najviac je môj miliónkrát ospevovaný Batiste suchý šampón, ktorý nebudem ďalej rozoberať. Ten využije snáď každý.
 Ďalšie dva produkty na vlasy boli šampón a kondicionér od Nivea. Priznám sa , že s vlasovou kozmetikou Nivea nemám veľké skúsenosti , používala som ich párkrát v minulosti, ale úprimne si nepamätám aké boli. Každopádne aj toto hodnotím kladne. Antiperspirant od Rexona hodnotím kladne , pretože je to moja obľúbená značka deo a antiperspirantov. Na mňa fungujú najlepšie a som s nimi veľmi spokojná. Ako predposledný produkt Dmka vybrala sprchový gél od Fa s vôňou kokosu. Áno , ak ma sledujete viete, že po kokosovej parfemácii sa idem zabiť :D takže z mojej strany opäť trefa do čierneho. Telové mlieko Dermacol aroma ritual vyzerá tiež super, počula som ohlasy ohľadom vône a boli veľmi pozitívne. Kávovú vôňu na tele si sama za seba neviem predstaviť. Telové mlieko by pravdepodobne poputovalo ďalej ,pretože som strašne lenivá na mazanie sa . Pokožku nemám suchú , takže mi to nie je veľmi treba. Úplne posledným produktom bola vôňa od Essence. Myslím si, že je to dosť veľký risk vybrať vôňu do Dm boxu pre 2000(alebo viac?) ľudí. Vôňa je veľmi individuálna a je malá pravdepodobnosť, že sa trafia do vkusu.  Každopádne celkovo Dm box veľmi chválim a mrzí ma, že som nebola medzi šťastlivcami. Určite mi napíšte, či ste ho vyhrali a čo naň hovoríte :) 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena