utorok 12. apríla 2016

Trio na pleť Balea

Ahooj :)  Dnes som si pre Vás pripravila článok o mojom aktuálnom triu na pleť. Tieto výrobky od Balea používam už nejaký čas na odličovanie a čistenie pleti . Olejový fluid ,čistiaca pena, micelárna voda.
 Ako prvé vždy používam túto čistiacu penu. Navlhčím si tvár vodou, vytlačím si trošku tejto peny a krúživými pohybmi prechádzam po pleti (vrátane očí, zavretých samozrejme ) . Po spojení tejto peny s vodou vznikne príjemná emulzia. Vôňa je jemná, ale neviem si pomôcť trošku mi pripomína farbu na vlasy :D . Viem znie to hrozne, ale je to iba taký jemný nádych takejto vône, každopádne mi to neprekáža.

 Táto čistiaca pena by mala obsahovať extrakt z kašmíru a odstraňovať make up a nečistoty. Mejkap to odstraňuje v pohode, zo špirálou to má chvíľku problém, ale keď použijete trošku viac vody, tak to hravo zvládne. Zanecháva príjemný pocit . Z pleti túto penu odstraňujem uterákom namočeným v teplej vode , pretože mi je to príjemné a pleť mám potom ako bábätko. Zároveň to pomáha otvoriť póry a zmäkčiť pleť :-)

 Po spojení s vodou vznikne takáto hmota . Cena tohto výrobku je 2,90€ v Dm.
 Následne po zotretí tejto peny horúcim uterákom si navlhčím pleť opäť. Teraz nanesiem olejový fluid, ktorý používam na dočistenie pleti. Neobsahuje parfum, čo považujem za plus.
 Má to plniť tú istú úlohu ako čistiaca pena , ale ja ho používam na dočistenie pleti. Je veľmi príjemný, nedráždi ma v očiach, pritom ja mám oči veľmi citlivé. Obsahuje olej z kamélie.
 Má gelovitú konzistenciu, ale po spojení s troškou vody vytvorí príjemnú emulziu.
Nanesiem na pleť krúživými pohybmi a následne zotriem uterákom namočeným v teplej vode. Takto vyčistenú pleť, môžete ošetriť tonikom, alebo pleťovou vodou . Ja mám odskúšané , že sa na pleti po použití týchto dvoch produktov nenachádzajú žiadne nečistoty. Nevysušuje to pleť a ostáva po vyčistení príjemná , mäkká a vláčna. Cena je tiež 2,90€.Ak som lenivá a nechce sa mi odličovať vodou, niekedy používam túto micelárnu vodu od Balea. Je to obrovské balenie a cena je veľmi dobrá.
Ja som si vybrala variantu na zmiešanú a citlivú pleť . Používam ju na odlíčenie mejkap očí aj pleti. Na očiach neštípe, ale mám pocit, že to trvá dlhšie kým rozpustí očný mejkap. Na odlíčenie pleti je fajn. Každopádne už som vyskúšala aj lepšiu micelárnu vodu, ktorá odličovala dôkladnejšie. Na pleti trochu pení, čo mi vadí . Tento produkt hodnotím ako priemerný, neurazí ale ani nenadchne. 
 Neobsahuje alkohol a je bez parfumov, čo je fajn pre citlivú pleť. Ja som s týmto produktom nemala problém. Už by som si ju asi opäť nekúpila, ale nebola zlá :-)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena