sobota 7. mája 2016

PUPA eyebrow definition cream

Ahooj :) Dnes to bude článok o novinke na trhu od značky Pupa. Veľmi dlho som chcela vyskúšať takýto krém, alebo pomádu na obočie . Vyrába ich mnoho značiek , ale Pupa mi bola najbližšia kvôli dostupnosti, tak som ju vyskúšala. Je to ako farebný krém na obočie, ktorým si obočie dokreslíte a zároveň ho zafixujete.

Je dostupný v štyroch odtieňoch a ja mám najsvetlejší 01. Mne sedí akurát , rozmýšľam nad tým, že pre koho sú tie tmavšie odtiene (najmä 03,04) , pretože tie sú strašne tmavé. Mne je tento najsvetlejší akurát. V obchode ho nájdete v takejto malej červenej krabičke, typický Pupa dizajn.
Samotný obal je v sklenenom kalíšku s plastovým vrchnáčikom. Balenie obsahuje aj skladací štetček, ktorý je celkom použiteľný a dá sa s ním pracovať. Akurát mám s ním problém v tom, že keď ho zložím nie je úplne stabilný a trochu sa hýbe . Treba ho poriadne držať a vtedy to je OK. Ja ale používam radšej svoj samostatný skosený plochý štetec na obočie.
Oceňujem veľmi pekný studený podtón tohto krému, pretože veľa produktov na obočie , ktoré bežne dostať sú do oranžova , alebo majú veľmi teplý podtón čo nevyzerá vôbec dobre.
Ako môžete vidieť obočie vyzerá veľmi prirodzene . Farba sa dá korigovať pri nanášaní tak, že keď chcete kresliť tmavšie tak pritlačíte na štetec a keď svetlejšie tak kreslíte iba zľahka. Tento krém nie je potrebné fixovať gélom na obočie, ja ho ale fixujem mojim obľúbeným gélom na obočie od Essence Make me brow. V tejto kombinácii vydrží celý deň bez rozmazávania (odskúšané aj po cvičení , kde zo mňa tieklo :D ). Za seba určite odporúčam a ja som si tento výrobok veľmi obľúbila. Okrem toho mám pocit, že to vydrží veľmi dlho, pretože spotrebujete minimálne množstvo , takže to je výhodná kúpa (pokiaľ sa s tým nič nestane :D ). Skúšali ste ho už niekto ?

1 komentárov:

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena