sobota 21. mája 2016

Trojrecenzia : Maybelline, Bourjois, Oriflame

Ahojte :) Dnes som tu s recenziou alebo mojim názorom na tri kozmetické produkty. Chcela som Vám každý produkt zrecenzovať do osobitného článku, ale takto to bude rýchlejšie , ale aj dlhšie :D Takže sa na to pripravte. Ako prvý som si kúpila make up. Hľadala som niečo na suchšiu pleť, aby to bolo hydratačné , nezvýrazňovalo to suché miesta a pleť vyzerala krásne zdravo. Siahla som po make upe od Bourjois Healthy mix (kúpite v Dm , alebo vo Fann) . Je to rozjasňujúci make up. Značka Bourjois má odtiene ladené pomerne dosť do žltého podtónu, čo mne vyhovuje. Aj keď ja mám skôr neutrálny podtón pleti, mám pocit, že žltý jej nejako nevadí :D .

 Obal je sklenený s plastovou pumpičkou. V pohode. Ja ho mám v odtieni Vanilla , čo je pokiaľ viem asi najsvetlejší odtieň . Ako som už spomínala má výrazne žltý podtón, takže tí čo ste do ružova, vám nebude sedieť ani náhodou. Má stredné krytie a stredne hustú konzistenciu , ktorá je veľmi dobrá. Čo sa mi páči je vôňa, ktorá je akoby ovocná , ale nie vtieravá . Make up je veľmi pekne hydratačný a žiadne suché miesta  alebo šupinky nevytvára.

Na ľavej fotke je moja pleť úplne bez akéhokoľvek make upu a korektoru . Na pravej fotke je nanesený make up  (jedna pumpička) pomocou štetca. Ako vidíte , pekne pleť zjednotí . Zanecháva taký rozjasnený finiš , čo sa mne páči, ale musím ho pudrovať.

 Tu je na ľavej fotke nanesený korektor a je pleť prepudrovaná. Na pravej fotke mám už nanesený bronzer, líčka , rozjasňovač a obočie :) Na pleti sa mi veľmi páči a je príjemný. Čo sa týka výdrže, tak ja so zmiešanou pleťou ho musím po nejakých 3 hodinách prepudrovať, lebo sa začnem v T zóne lesknúť. Otláča sa tak priemerne, je jasné , že keď by som si vyzliekala biely rolák, tak sa otlačí. Napriek tomu som si ho veľmi obľúbila a v poslednej dobe nepoužívam žiadny iný make up :)

Ako druhé Vám zrecenzujem špirálu od Maybelline Lash Sensational . Možno viete, ale veľmi dlho som mala obľúbenú špirálu od Pupa Vamp. Vymenila ju táto, ktorá má úplne inú kefku aj materiál kefky :D Prekvapujúce..
Má silikónovú kefku, ktorá je zahnutá. Na jednej strane má dlhšie výbežky a na druhej kratšie . Je výborná. Robí krásne mihalnice, predĺži, a krásne vytočí. Nemám pocit, že by zahusťovala, ale ja mám mihalnice pomerne husté , takže je prvoradé predĺženie a vytočenie.
Pri Pupe som sa hnevala na to, že po čase začala opadávať pod oči . Pri tejto sa to nestane ani náhodou! Od rána do večera vydrží nerozmazaná, neopadaná .Trochu ťažšie sa odličuje, čo je nevýhoda . Ja som s ňou veľmi spokojná. Manipulácia je rýchla a pre mňa vyhovujúca. S kratšou stranou si nalíčim spodné mihalnice a z dlhšou horné mihalnice :)
Takto vyzerajú moje mihalnice bez špirály a vytočenia klieštikmi.
A takto vyzerajú s nanesením špirály Lash sensational. Ako vidíte krásne predĺži , vytočí a nezlepuje. Ja som spokojná :-)

Ako posledný produkt Vám predstavím Lip sensation matte mouse od  Oriflame. Ja ho mám v odtieni Boysenberry .
Na obale píšu , že je to matná pena, s čím súhlasím, S takouto konzistenciou som sa doteraz ešte nikdy nestretla. Tá konzistencia je prvá vec, ktorá ma veľmi prekvapila, bohužiaľ nie v dobrom. Je to veľmi zvláštne a príliš husté. Pre mňa sa to aplikuje neuveriteľne ťažko na pery, nedá sa s tým pekne ohraničiť tvar pier. Myslím si, že na pery som vyskúšala už mnoho produktov, ale taký problém s nanesením na pery ako s týmto som ešte nemala.
Aplikátor je jemný, akoby plyšový, ale vzhľadom na konzistenciu produktu sa mi vôbec nepozdáva. Ako som už spomínala aplikuje sa to ťažko. Ďalšou nevýhodou je, že na obale nikde nie je napísaný odtieň, teda buď som slepá, alebo tam naozaj nie je.
Ako môžete vidieť na ruke, farba je oveľa svetlejšia , ako sa javí vo fľaštičke. Na ľavej fotke je nanesenie hneď z aplikátora a na pravej fotke som sa snažila krém alebo penu rozpracovať a naniesť rovnomerne. Bohužiaľ, snažila som sa veľmi , ale bolo to neuveriteľne fľakaté. Farba nebola rovnomerná, niekde tmavšia , inde svetlejšia. Pri nanášaní na pery, to zaliezalo do stredu pier a vyzeralo to podľa mňa otrasne. Skúšala som dať tenšiu vrstvu aj hrubšiu, ani v jednom prípade to netvorilo súvislú vrstvu produktu. Pri takejto výraznej farbe je to veľká nevýhoda. Chcem byť pozitívna, ale bohužiaľ som žiadne pozitívum nenašla.
Ako vidíte na perách, je to nerovnomerné a fľakaté, Okrem toho, to zvýraznilo všetky suché miesta , ktoré som mala na perách ( a ani som ich nevidela naživo :D ). Ako čerešnička na torte je parfemácia. To je niečo strašné! Netuším , kto tú parfemáciu tvoril, ale je to intenzívne ako parfém. Keďže  sa logicky  pery nachádzajú pod nosom, celý čas ako nosíte tento rúž, alebo ako to nazvať to cítiť. Nevyprchá to ani po čase (aj keď úprimne som to vydržala mať na perách najdlhšie asi 20 minút a potom ma začala bolieť hlava) . Za cenu takmer 7 eur , je to podľa mňa vyhodenie peňazí.

Mrzí ma , že koniec je takýto negatívny, ale bohužiaľ, chcela som byť objektívna a zhodnotiť to tak , ako to je. Dúfam, že sa vám takáto mega recenzia páčila a dočítali ste ju až do konca :) Ak máte skúsenosti s niektorým produktom určite dajte vedieť , páááá ♥

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena