piatok 15. júla 2016

Carli Bybel palette

ahojte :) Dnes to bude recenzia , alebo môj názor na paletku očných tieňov a rozjasňovačov od svetoznámej blogerky Carli Bybel :) Objednávala som si ju zo stránky www.bhcosmetics.com  . Domov mi prišla po zhruba 2 týždňoch. Tiene veľmi nenosím ,ale tie rozjasňovače ma uchvátili.  Paletka prišla krásne zabalená a nepoškodená. K nej bol pribalený dopis od Carli Bybel , čo bolo veľmi milé :) Obal je z tvrdého papiera, resp. kartónu.


Čo sa týka zloženia paletky, obsahuje matné aj trblietavé tiene. Dá sa z nej vykúzliť či už jemné líčenie na deň , alebo na večer. Trošku mi možno chýba čierny tieň , ale je nahradený tmavohnedo-šedým .
Má veľké zrkadlo  s ktorým sa dá pohodlne nalíčiť. Tiene sú pekne pigmentované, dobre sa s nimi pracuje , opadávajú minimálne. Čo sa týka rozjasňovačov, tie sú výborne pigmentované, občas mám pocit , že až príliš.Prvé líčenie, ktoré som s ňou vyskúšala bolo veľmi prirodzené :) použila som vyznačené tiene. Ako rozjasňovač som použila druhý (mimochodom môj obľúbený a vyzerá úžasne)
Pri druhom líčení som použila tmavšie odtiene,ktoré som zvýraznila modrou linkou :) Je kontrastná a to vyzerá podľa mňa skvele :) 
Nevýhodou tejto paletky vidím to , že posledný rozjasňovač(ten najtmavší) a tieň v spodnom rade predposledný , sú prakticky úplne rovnaké. Ako rozjasňovač ho vôbec nemôžem použiť, lebo je príliš tmavý, predpokladám, že to je odtieň pre černošky :) 

 Ukážky tieňov  na ruke : ako môžete vidieť svetlé tiene sú slabšie pigmentované, ale tmavšie sú pigmentované výborne :) 
Rozjasňovače sú nádherné (prvé dva som používala keď som nebola opálená ) a predposledný je nádherný na opálenej pokožke :) 
Poslednou výhradou je vôňa tejto paletky, ktorá sa mi vôbec nepáči. Osobne by som to nazvala skôr smradom (aj keď to je asi až príliš silné slovo) ale naozaj mi vôbec nevonia. Celkovo ju ale hodnotím pozitívne a najmä rozjasňovače sú neuveriteľne krásne a používam ich takmer každý deň :) Máte ju niekto doma?
Read More
Autor obrázkov motívu: Ollustrator. Používa službu Blogger.

© More than beauty...♥ , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena